Hangi Burçlar Daha İyi Sevişiyor?

Bu yazımızda hangi burçlar daha iyi sevişiyor sorusuna yanıt vereceğiz. Burcunuz sizi tanımlamak için kullanılabilir. Pek çok kişi burçların göstermiş olduğu özellikleri taşımaktadır. Bu nedenden ötürü burç yorumlarına önem veren insan sayısı oldukça fazladır. Peki ya seks hayatı hakkında burç yorumları nelerdir? Hangi burçlar daha iyi sevişir? Bu gibi soruların cevabını bulmak adına yazımızı okumaya devam edin.

Koç Burcu

Koç burcunun en önemli özellikleri hızlı ve hedefe odaklı olmasıdır. Bu nedenle eğer kendisinin hızlı davranmasını engelleyecek, onu biraz oyalayacak birini bulursa uzun ve ihtişamlı geceler kaçınılmaz olur. Cinsel olarak doğuştan bir güce sahip olan koç her şeyi yapabilir.

Boğa Burcu

Yaşamdan zevk alma duygusu ile birlikte şefkatini de birleştiren bir boğada cinsel istek üst seviyelere varır. Uzun süreler geçtikten sonra normal olarak cinsel hayatında bir düşüş yaşayabilir. Bu düşüşten kurtulmak adına belki güzel bir akşam yemeği, belki gece izlenecek ateşli film iyi bir seçenek olacaktır.

İkizler Burcu

Çok değişken bir psikolojiye sahip olduğundan doğru zamanlar da partneriyle zaman geçirmelidir. Aynı zaman da eğer ikizler burcu iseniz beyninizin yönetimini ele geçirmeye çalışın.

Yengeç Burcu

Acıma duygusu oldukça fazladır. Bu nedenle karşısındakine göre hareketlerini ve arzusunu biçimlendirmektedir. Bu nokta da seksten önce duygusal bir konuşma yapmak iyi bir gece geçirmeye yardımcı olacaktır.

Aslan Burcu

Kendisinin arzulandığını anlamak aslan burcunun performansında artışa neden olur. Ayrıca iyi bir hayata sahip olmakta aslan için önemlidir. Partnerinin temiz olması ve kendisini beğendiğini hissettirmesi onun için yeterli olacaktır.

Başak Burcu

Koku başak burcu için oldukça önemlidir. Bu nedenle ten kokusunun her zaman güzel olması ve aynı zamanda güzel bir parfüm seçiminde bulunulması başak burcunun performansını üst noktalara taşır.

Terazi Burcu

Romantik geceler, güzel akşam yemekleri gibi şeyler bazıları için çok sıradan ve yapmacık gelse de terazi bunu oldukça hoş karşılar ve cinsel performansını üst seviyelere çeker.

Akrep Burcu

Kendi mekanizmasını çok iyi bir şekilde kontrol eder. Karşısındakinin ne istediğinden çok kendisinin ne hissettirmek istediğine odaklanır ve eğer ki karşısındakini mutlu etmek istiyorsa muhteşem bir performans sunar.

Yay Burcu

Yay burcu için ortam oldukça önemlidir. Farklı ve ilgi çekici yerler yayın performansında artışa neden olur.

Oğlak Burcu

Strese eğilimli bir burç olduğu için performansında sık sık düşüşler meydana gelir. Kendisine zaman ayırması ve dinlemesi iyi sonuçlar için etkendir.

Kova Burcu

Farklı şeyler görmek, öğrenmek kova burcundaki performansı yükseltir. Maceracı bir yanı olduğu için şaşırtılmayı sever.

Balık Burcu

Fedakârlık, balık burcu için çok iyi bir tanımdır. Bu fedakârlık hissi karşısındakini mutlu etme çabasını doğurur ve bu bile tek başına onun performansını arttıracak bir unsurdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir