Ön Sevişme Nedir, Neler Yapılır?

Doğru teknikler yapıldığında ön sevişme sayesinde seksten, normalden daha çok zevk almak mümkün. Ön sevişmenin sanki sadece kadınlar için gerekli olduğu ya da ihtiyaç duyulduğu gibi söylemler bulunmaktadır. Fakat erkeklerde en az kadınlar kadar buna ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle ön sevişmeyi hayatınızın içerisine dâhil etmeniz seks deneyimlerinizden aldığınız hazzı her iki taraf içinde arttıracaktır. İşte size bazı ön sevişme teknikleri.

Masaj

Ön sevişme denince yapılabilecek ilk şeylerden bir tanesi seks öncesinde yapılacak bir masajdır. Partnerinizin günün yorgunluğunu atması ve stresten kurtulmasını da sağlayacağınız için sekse en iyi şekilde hazırlanmış olacaksınız. Masaj yaparken ağır bir şekilde hareket etmeye ve boyun, omuz bölgelerine yoğunlaşmaya gayret edin. Bununla birlikte arada sırada küçük öpücükler ile de partnerinizin kendisini çok iyi hissetmesine ve hazırlanmasına yardımcı olacaksınız.

Ön Sevişme İçin Dans

Striptiz, erkekler için oldukça ilgi çekicidir ve haz duygusunu adeta tavana yükseltir. Ufak çaplı bir gösteri yaparak erkeğinizi hem şaşırtabilir hem de seks için iyi bir hazırlık süreci geçirmesine katkı sağlayabilirsiniz. Bu nokta da kıyafet seçimi oldukça önemli bir husus. Ayrıca dans konusunda çok iyi olmanıza da gerek yok. Birkaç hareket ile istediğinizi rahatlıkla elde edebilirsiniz.

Küçük Seks Oyunları

Partnerinizin beklemediği, seks planlanması yapmadığınız bir zaman da onun karşısına çıkıp bir şeyler yapabilirsiniz. Örneğin eşiniz çalışırken ya da mutfakta vakit geçirirken hiç beklemediği anda küçük öpücükler bırakarak iyi bir başlangıç yapmanız mümkün. Bunu yaptıktan sonra size karşılık verdiğinde ufak kaçış ve naza çekişlerde bulunabilirsiniz. Bu eşinizin daha fazla tahrik olmasına yardımcı olacaktır.

Hepimizin bildiği ve hayatında en az bir kez oynadığı bir oyun bulunmaktadır. Adı doğruluk mu cesaretlilik mi. Bu oyun ile seks hayatınıza renk getirebilir ve seks öncesinde güzel ve eğlenceli bir başlangıç yapabilirsiniz. Çeşitli seks oyunları öğrenmek için Cinsel Hayatınızı Renklendirecek Seks Oyunları yazımızı okuyabilirsiniz.

Kötü Konuşmak

Özellikler bayanların yapabileceği bu yöntemle erkeğinizi baştan çıkartmanız ve onun hazzını yükseklere çekmeniz muhtemel. Cinsel ilişki esnasında çekingen olmamalısınız. Partnerinize kışkırtıcı söylemler içerisine girebilirsiniz. Bu onu kötü göstermez aksine haz almasına neden olacaktır. Partnerinizin anlayışına göre çok daha ileri de gidebilirsiniz. Değişik ve güzel bir deneyim yaşayacağınızdan şüpheniz olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir