Vibratör Nasıl Kullanılır?

İsmini titreşim aleti olan vibrasyon cihazından alan vibratör bir titreşimli erotik alettir. Zevk odaklı bir alet olduğu için her kişinin zevkine hitap edecek şekilleri tasarlanmıştır. Vibratörler arasında en sık seçilen tasarım ise oynar başı olanlardır. Vibratör genellikle cinsel hayatında sıkıntılar yaşayan, monotonluktan sıkılmış kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Etki bakımından oldukça iyi sonuçlar verdiğinden ötürü oldukça sık başvurulmaktadır. Peki, vibratör nasıl kullanılır? Gelin şimdi bu sorunun cevabına bir göz atalım.

Vibratör Kullanımı

Vibratörlere cinsel oyuncuklarda denebilir. Oldukça dayanıklı olduğu için uzun süreler boyunca kullanılması mümkündür. Vibratör alırken dikkatli olmanızda fayda var. Ucuz diye sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilecek olan vibratörlerden uzak durmalısınız.

Pek çok vibratörün kullanımı esnasında titreşim de yer alır. Bazı vibratör çeşitlerinde ise hem titreşimli hem de titreşimsiz kullanabilirsiniz. Sizin tercihinize bağlı bir durum. Vibratör kullanımı aslında oldukça basittir. Vibratörün ilk kullanımından önce ılık bir su ile temizlemeniz iyi olacaktır. Bu temizleme işleminden sonra vibratörü cinsel bölgeye yavaş bir şekilde yerleştirip ileri geri hareketlerle kullanabilirsiniz.

Vibratörün cinsel organınız içerisinde daha rahat hareket etmesi için kayganlaştırıcı jellerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede daha rahat olacağı gibi tahrişinde engellenmesine yardımcı olur. Bu noktada kayganlaştırıcı jeli öncelikle elinize dökün. Ardından vibratörü aşağı yukarı şekilde ovalamaya başlayın. Bu şekilde yaptıktan sonra istediğiniz doğru pozisyonu seçin ve vibratörü yerleştirerek zevki yaşayın.

Bakireler Vibratör Kullanabilir mi?

Pek çok genç kadın evlilikten önce bakireliğini kaybetmek istemez. Çünkü toplum içerisinde bakirelik oldukça önemli bir noktaya taşınmıştır. Kişiler bakireliklerini kaybetmek istemedikleri gibi insan doğası gereği kendini bir şekilde tatmin de etmek ister. Bu nokta da birey vibratöre başvurabilmektedir. Fakat bireyin aklında acaba bakireliğimi kaybeder miyim düşüncesi yer almaktadır. Buna yanıtımız ise hayır. Yani kişi vibratör kullanabilir fakat bu nokta da dikkat etmesi gereken durum kesinlikle vajinanın içerisine sokulmamalıdır. Yalnızca klitorisine değdirilmelidir. Birey haz almam diye endişe duyabilir fakat bu endişeye gerek yok, çünkü bu şekilde de çok iyi şekilde orgazm yaşanabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir