Öneriler:

Eşcinsel Erkekler (Geyler) Nasıl Seks Yapar?

Eşcinsel Erkekler (Geyler) Nasıl Seks Yapar?

Eşcinsellik ya da homoseksüellik, hemcins olan bireyler arasında kurulan cinsel veya duygusal bağ şeklinde tanımlanır. Örneğin, bir erkek cinsel olarak hemcinsi erkeklere ilgi duyabilir. Bu yüzden de cinsel fantezileri ve ilgisi erkeklere yönelik olur. Fakat cinsellik eğitiminin yetersiz olduğu pek çok ülkede ve ülkemizde eşcinsel yönelimler genellikle hoş karşılanmazlar. Eşcinsel bireylere yönelik nefret söylemleri de eşcinsel bireylerin hem kendi kimliklerini gizlemelerine hem de cinselliğe yönelik pek çok bilgiyi el yordamı ile öğrenmelerine neden olur. Bu yazı birçokları için bir sır olarak kalacak eşcinsel bireylerin nasıl seks yaptığına yöneliktir.

Eşcinsel sekse nereden ve nasıl başlamalı?

Başlamadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar söz konusudur. Sadece heteroseksüellere yönelik olduğu düşünülen pek çok pozisyonu eşcinsel bireyler de seks esnasında yapabilir. Olası pozisyonlar arasından farklı kombinasyonlar oluşturulabilirler. Uyarılmak için ön sevişmeyi uzun tutabilirler. Karşılıklı mastürbasyon ya da oral seks yapabilirler. Eşcinsel seks pozisyonlarının hemen hemen hepsi anal seks pozisyonlarına ilişkindir. Fakat eşcinsel bireylerin sevişmesinde poponun kayganlaşması mümkün değildir. Dolayısıyla vajinal seksten farklı olarak anal seks biraz daha acı verici olur. Bu noktada çiftler ya en iyi kayganlaştırıcılardan birisi olan tükürüğü ya da kayganlaştırıcı jelleri kullanmalıdır. Kayganlaştırıcı kullanmak ise prezervatif yırtılmalarını önlemek adına önemlidir. Prezervatif kullanmak ise kayganlaştırıcı kullanmaktan çok daha önem taşır çünkü çiftleri olası cinsel hastalıklardan koruyacaktır. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri ise sevişmeden önce lavman yapılmasıdır. Yoksa işler beklediğinizden daha karmaşık hatta boktan bir hal alabilir. Hem de kelimenin tam anlamıyla…

Eşcinsel Seks Pozisyonları

1. Misyoner Pozisyonu

Misyoner pozisyonu, tıpkı heteroseksüel çiftlerde olduğu gibi eşcinsel çiftler için de yaygın bir pozisyondur. Bu pozisyonda altta olan partner sırt üstü uzanır. Diğer partner ise üstte uzanır. Bu pozisyonda çiftler yüz yüze baktıkları için göz teması kurabilir ya da öpüşebilirler. Bu pozisyon tecrübesiz olan eşcinsel çiftler için ideal bir pozisyondur.

Gey Misyoner Pozisyonu

https://www.askmen.com/sex/sex_positions/best-gay-sex-positions.html

2. Doggy Pozisyonu

Eşcinsel çiftlerin deneyebileceği bir başka seks pozisyonu ise doggydir. Bu pozisyon tecrübe fark etmeksizin tüm çiftler için iyidir. Fakat baskın olmayı seven eşcinseller için daha tercih edilebilir bir pozisyondur. Bu pozisyonda partnerler diz çöker. Partnerlerden birisi önde diğeri arkada olacak şekilde cinsel birleşme gerçekleşir.

Gey Doggy Pozisyonu

3. Cowboy ve Ters Cowboy

Cowboy pozisyonu baskın olmayı seven bir partnere sahipseniz ideal bir seks pozisyonudur. Cowboy pozisyonunda partnerlerden birisi sırtüstü uzanır. Diğer partner ise partnerinin üstünde çömelir bir pozisyon alır. Pozisyonun dinamiği partnerler arasındaki duruma göre hızlanabilir ya da yavaşlayabilir. Çünkü bu pozisyon tecrübe fark etmeksizin uygun bir pozisyon olsa da popo, sevişme öncesinde bu pozisyona iyice hazırlanmalıdır.

Gey Cowboy PozisyonuGey Ters Cowboy Pozisyonu

4. Bodyguard Pozisyonu

Bodyguard pozisyonu yatay pozisyonlardan sıkılanlar için idealdir. Bu pozisyon, partnerlerin ayakta oldukları bir pozisyondur. Her iki partner de ayakta durduğu için bu pozisyon yatay pozisyonlara kıyasla daha fazla hareket aralığı sağlar. Çünkü bu pozisyonda partnerler ritmi beraber belirleme imkanına sahiptir. Partnerlerden birisi sabit kalırken birisi hareket edebilir ya da her ikisi de aktif olabilir.

Gey Bodyguard Pozisyonu

5. Kaşık Pozisyonu

Kaşık pozisyonu tıpkı misyoner pozisyonunda olduğu gibi en samimi eşcinsel seks pozisyonlarından birisidir. Partnerler bu pozisyonda adeta yatay bir kaşığı andırırlar. Her ikisi de biri önde öteki arkada olacak şekilde yan yana uzanır. Bu açıdan bu pozisyon yakın vücut teması içerir. Bu yüzden de tutkulu bir cinsel birleşme için vazgeçilmez bir pozisyondur.

Gey Kaşık Pozisyonu